Gönderen Konu: EKAT BELGESİ  (Okunma sayısı 18539 defa)

0 Üye ve 12 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı herşeyin hayırlısı

• MESAJLI ÜYE
  • **
EKAT BELGESİ
« : 15 Kasım 2008, 15:01:32 »
HKS SLM VE SAYGILAR BU EKAT BELGESİNİ NASIL ALABİLİRİM FİYATI NE KADAR ACABA YARDIMCI OLUSANIZ SEVİNİRİM

Çevrimdışı sebahattin şahin

• MESAJLI ÜYE
  • **
Ynt: EKAT BELGESİ
« Yanıtla #1 : 28 Şubat 2009, 21:35:39 »
slm arkadaşlar bana acilen ekat belgesi lazım en kısa zamanda nerden ve nasıl alabilirim bana yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Çevrimiçi Bekir ÜSTÜNDAĞ

• TRAFO İŞLETME UZMAN TEKNİSYENİ TEİAŞ/ANTALYA
  • Admin
    • Bekpa
« Yanıtla #2 : 01 Mart 2009, 10:36:48 »
slm arkadaşlar bana acilen ekat belgesi lazım en kısa zamanda nerden ve nasıl alabilirim bana yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler
Merhaba TEK ENERJİ PORTALINA  hoş geldiniz. TEİAŞ EÜAŞ TEDAŞ gibi kamu kurumları personeline kurum bünyesindeki Eğitim merkezlerinden bu belgeyi veriyor. Özel kuruluşlarda bu merkezlerden ücret karşılğı personeline bu belgeyi sağlıyor. Kişisel başvuru kabul ediliyormu bilmiyorum  Aşagıdaki alıntı bilgidir.

Bu telefondan kesin bilğiyi alın. 0236 6132000

SOMA ELEKTRİK TEKNOLOJİLERİ GELİŞTİRME VE EĞİTİM TESİSLERİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ' nde KUVVETLİ AKIM TESİSLERİNDE ÇALIŞMA BELGESİ EĞİTİMİ verilmektedir. Bir kişi için Eğitim, döküman, yatak ve üç öğün yemek dahil toplam üçret 2713,61 YTL' dir.

Çevrimdışı EnisÇAYKAN

• SÜPER ÜYE
  • İstasyon Normal.
« Yanıtla #3 : 03 Mart 2009, 22:51:11 »
Kişisel başvuru kabul edilmiyor. Şirket bünyesinde çalışmak gerrekiyor.

Çevrimdışı murat__55

• MESAJLI ÜYE
  • **
Ynt: EKAT BELGESİ ????
« Yanıtla #4 : 22 Mayıs 2009, 23:27:40 »
BENDE İŞ ARIYORUM TEDAŞTAN EKAT BELGEMDE VAR E SINIFI SÜR. BEL. AYRICA ELEKTRİK TEKNİKERİYİM. YÜKSEK GERİLİM HAT BAKIMINDA GÖREV ALDIM ... YARDIMCI OLURSASNIZ SEVİNİRİM.. KOLAY GELSIN

Çevrimdışı EnisÇAYKAN

• SÜPER ÜYE
  • İstasyon Normal.
« Yanıtla #5 : 25 Mayıs 2009, 22:59:22 »
TEDAŞ dan aldığınız EKAt belgesi sadece 34,5 kV. gerilim ve altındakiler için geçerlidir. TEİAŞ 'a ait işletilmesi hizmet alımı yolu ile özelleştirilmiş trafo merkezleri ve hatlarında. Soma eğitim merkezinden aldığımız Yüksek gerilimde çalışma yetki belgesi geçerlidir. Yüksek gerilim hat bakım dediğiniz 34,5 kV hat bakımıdır ve oda orta gerilimdir yüksek gerilim değil. İmkanınız varsa somadan Yüksek gerilim belgesi almanızı tavsiye ederim. Çalışma portföyünüze Trafo merkezleri, Rüzgar santralleri ve Doğal gaz santrallerinin şalt sahalarının işletilmesini ve Enerji nakil Hatlarının bakım işlerini ekleyebilirsiniz.

Çevrimiçi Bekir ÜSTÜNDAĞ

• Admin
    • Bekpa
: EKAT BELGESİ
« Yanıtla #6 : 24 Eylül 2009, 16:18:56 »
TEDAŞ EKAT BELGESİ

EKAT belgesi meslek lisesi elektrik ve elektronik bölümleri, meslek yüksekokulu elektrik bölümünden mezun olanlar veya çıraklık eğitim merkezlerinden ustalık belgesi alanlara, TEDAŞ Performans Yönetimi Dairesi Başkanlığı'nca 2 bin 500 lira karşılığında ve üç haftalık eğitimde başarılı olanlara veriliyor.

Çevrimiçi Bekir ÜSTÜNDAĞ

• Admin
    • Bekpa
EMO dan EKAT bilgisi
« Yanıtla #7 : 20 Ekim 2009, 18:51:15 »
« Son Düzenleme: 30 Kasım 2009, 23:04:15 Gönderen: bekirus »

Çevrimdışı ephesus3582

• MESAJLI ÜYE
  • **
« Yanıtla #8 : 27 Ocak 2010, 06:49:48 »
tedaş dan alınan ekat belgesini somadan ek ilave ders ile yükseltme imkanı varmı. yoksa sıfırdanmı belge almamız gerekiyor somadan ?

Çevrimiçi Bekir ÜSTÜNDAĞ

• Admin
    • Bekpa
« Yanıtla #9 : 27 Ocak 2010, 20:12:01 »
tedaş dan alınan ekat belgesini somadan ek ilave ders ile yükseltme imkanı varmı. yoksa sıfırdanmı belge almamız gerekiyor somadan ?

Bu telefondan kesin bilğiyi alın. 0236 6132000

SOMA ELEKTRİK TEKNOLOJİLERİ GELİŞTİRME VE EĞİTİM TESİSLERİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ

Çevrimdışı burhan şimşek

• DEVAMLI ÜYE
« Yanıtla #10 : 28 Eylül 2010, 09:31:25 »
BENDE İŞ ARIYORUM TEDAŞTAN EKAT BELGEMDE VAR E SINIFI SÜR. BEL. AYRICA ELEKTRİK TEKNİKERİYİM. YÜKSEK GERİLİM HAT BAKIMINDA GÖREV ALDIM ... YARDIMCI OLURSASNIZ SEVİNİRİM.. KOLAY GELSIN
adana da tedaş da arıza bakım onarım işinde calımak isteyen arkadaşlar arıyoruz ilgilenler  05439157235

Çevrimdışı burhan şimşek

• DEVAMLI ÜYE
« Yanıtla #11 : 28 Eylül 2010, 09:36:36 »
adana da tedaş da arıza bakım onarım işinde calımak isteyen arkadaşlar arıyoruz ilgilenler  05439157235

Çevrimdışı sefa cam

• MESAJLI ÜYE
  • **
« Yanıtla #12 : 31 Ağustos 2011, 17:48:09 »
EKART BELGESİ ALMAK İSTİYORUM GEREKEN YELER İLE İRTİBATA GEÇİYOUM AMA NELER OLACAK NASIL OLACAK BİLMİYORUM CEP NUMARAM 0536 399 45 00

Çevrimdışı KAYA YAPI GRUP

• KIDEMLİ ÜYE
« Yanıtla #13 : 11 Şubat 2013, 14:49:06 »
"ACİL"
TEDAŞ BÜNYESİNDE ŞANLIURFA İLİ VİRANŞEHİR VE CEYLANPINAR İLÇELERİ ARIZA ONARIM VE BAKIM İŞİNDE ÇALIŞACAK EKAT BELGELİ ELEMANLAR ARANMAKTADIR. İRTİBAT İÇİN 0 532 509 22 17 NOLU TELEFONUN ARANMASI RİCA OLUNUR.

Çevrimdışı temel1970

• MESAJLI ÜYE
  • **
« Yanıtla #14 : 03 Ocak 2014, 12:44:32 »
arkadaşlar kolay gelsin. Benim bu EKAT belgesi ile ilgili problemim var. Şöyleki ;
Ben 1991 yılların da o zaman TEK olan kurumda çalışıyordum. Ve bizi Soma eğitim merkezine göndeerek Ekat belgesi aldırdılar. Aldığımız belge 34,5 üstü idi.

ben daha sonra bu kurumda n ayrıldım. Bşka bir sektörde çalıştım. Kaderki yıllar sonra şu anda İstanbul BEDAŞ da çalışmaya başladım.Özelleşme sonrasında ekat belgelerimiz incelendiğinde benim belge yılım 1991 olduğundan yenilemeye göndermek istediler. Fakat ÜİM aldığım için belgemi kabul etmediler. Gerekce olarak benim belgemin Üreim iletim den alınmış olması, şu anda Dağıtımda çalışıyor olmam.
Diğer aldığım belgemi yok sayıp beni yeniden bir aylık kurs karşılığı belge almaya gönderecekler.

bu konuda kurumuma sunabileceğim kanun maddeleri hakkında yardımcı olursanız sevinirim.

teşekkürler

Çevrimiçi Bekir ÜSTÜNDAĞ

• Admin
    • Bekpa
« Yanıtla #15 : 03 Ocak 2014, 16:19:46 »
Anladığım kadarıyla 1991 yıllarında TEK ait olan 31,5 kv trafo merkezlerinde çalışıyordunuz daha sonra bu merkezler TEDAŞ a devredildi  Siz TEDAŞta çalışmaya başladınız TEDAŞ özelleşti BEDAŞ  oldu burda çalışmaya  başladınız  doğrumu anladım ? TEK den aldığınız belge 34,5 kv yani orta gerilim belgesi değilde 154 kv yüksek gerilim belgesiyse TEDAŞ eğitim merkezinden yeniden 34,5 kv orta gerilim belgesi almanız gerekiyor.

Çevrimdışı temel1970

• MESAJLI ÜYE
  • **
« Yanıtla #16 : 04 Ocak 2014, 08:25:30 »
1991 yılında 380 TM de  çalışmaktaydım.Yani aldığım EKAT belgesi 154. için.
Ancak aldığım merkez olan Soma ile görüştüğümde OG veya YG diye bişey kalmadığını bununda heryerde kullanılabileceğini bildiriyor.

olmadı yeniden alacaz yapacak birşey yok.

Çevrimdışı Akif

• MESAJLI ÜYE
  • **
« Yanıtla #17 : 26 Ocak 2014, 17:37:44 »
Manisa Somadan aldığım TEİAŞ'ın verdiği Ekat belgem var.154 kV  Hat bakım ekip şefiyim. önlisans mezunuyum.Şirket fesih olduğundan iş arıyorum.Özellikle HES'lerde tabloculuk tercihimdir.Malatya ve çevresinde.SRC2/4 E sınıfı ehliyetim mevcut.İhale dosyası hazırlama hak ediş hazırlama yazışma ve raporlama konusunda çok iyiyim.
Talha KURTAY           0505 783 99 44
« Son Düzenleme: 26 Ocak 2014, 17:40:49 Gönderen: Akif »